Viacot Üretim

1976 yılında kurulan Viacot şirketi, ARI KOLLEKTİF markası olarak, profesyonel bir dokuma kumaş üretim ve satış firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye de tekstilin başkenti olarak bilinen Babadağ/DENİZLİ de faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, nevresim, giyim ve diğer tekstil ürünlerinin imalatında kullanılan dokuma kumaş ürünlerini yüksek kalite ve rekabetçi fiyat ile birleştirerek müşterilerine sunmaktadır. Ham Bez, Müslin, Bürümcük, Poplin, Kreton, Ranforce, Perkal, Hasse, Akfil, Flanel, Gabardin, Pike, Saten ve diğer dokuma kumaş çeşitleri ana ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve şık tasarımlı ürünleri sayesinde ürünlerimiz tekstil ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

%100 pamuk olarak dokuma kumaş üretimi üzerine uzmanlaşmış olan firmamız, güçlü teknik yapısı ile üretim yaparak yüksek kaliteli ürünlerini uygun fiyatlar ile müşterine sunmaktadır.

Modern ve yüksek teknolojik yapısı, vazgeçilmez kalite değerleri, deneyimli çalışanları ve tekstil sektöründeki 43 yılı aşkın tecrübesi sayesinde ARI ürünleri, piyasada yaygın olarak tanınmakta ve takdir edilmektedir. Kaliteye olan tutkumuz, çalışma sevdamız, dinamik ve yenilikçi organizasyon yapımız, tecrübe ve geleneklerimize olan bağlılığımız, firmamızın istikrarlı geçmişinin arkasındaki itici güç olmuştur. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “EN İYİ” olmayı hedefleyen VIACOT TEKSTİL, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiği bilincini benimseyerek, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşulu haline getirmiştir.